Dakdekker
in Alkmaar
Op zoek naar een ervaren dakdekker in Alkmaar? Wij verzorgen zinken dakgoten, EPDM- en bitumen-dakbedekking, het herstellen van daklekkages en het vervangen van uw dakgoot. Met meer dan 30 jaar ervaring leveren we vakmanschap dat decennia meegaat.
Dak lekt? Bel direct.
Snel handelen voorkomt schade aan isolatie, plafonds en houten constructies. Onze dakdekkers diagnosticeren een lekkage vaak nog dezelfde dag, of het nu gaat om een pannendak, plat dak, dakkapel of dakgoot.
Zinken dakgoten op maat
Zink is één van de meest duurzame en stijlvolle materialen voor uw dak. Het verwerken vraagt specialistische kennis. Dat is precies waar onze dakdekkers in thuis zijn.
- Zinken dakgoten vervangenBak- of mastgoten, volledig op maat gesoldeerd voor een lekvrije afvoer.
- Zinken dakbekledingVoor dakkapellen of complete daken. Zink heeft een zeer lange levensduur en krijgt door de jaren een prachtige karakteristieke uitstraling.
- HemelwaterafvoerVan zinken regenpijpen tot sierlijke vergaarbakken die uw gevel net dat beetje extra geven.

EPDM en bitumen dakbedekking
Voor platte daken (aanbouwen, garages, dakkapellen) werken wij met hoogwaardige dakbedekkingen die UV-bestendig zijn en decennia meegaan.
- EPDM dakbedekkingRubberen dakbedekking, extreem elastisch en UV-bestendig. Met een levensduur van 50+ jaar één van de meest duurzame keuzes.
- Bitumen dakbedekkingDe klassieke 'dakleer' oplossing. Wij branden bitumen vakkundig en strak, zodat uw dak weer 25-30 jaar bestand is tegen weer en wind.
Vakwerk uit de praktijk
Een greep uit ons zink- en dakwerk in en rond Alkmaar.




Goed om te weten
Wie moet je bellen als je dak lekt?
Bel direct een dakdekker zodra u water ziet of vermoedt. Snel handelen voorkomt schade aan isolatie, plafonds en houten constructies. Bel ons op 072 515 87 17 voor een spoeddiagnose. Vaak zijn we dezelfde dag ter plaatse.Wat kost een nieuw dak van 100 m²?
Een complete vervanging van een 100m² plat dak (EPDM of bitumen, inclusief isolatie) ligt tussen €8.000 en €18.000. Pannendaken zijn duurder vanwege materiaal en verwerking. We geven altijd een uitgebreide offerte op maat.Wat kost een dakgoot vervangen?
Een zinken dakgoot van circa 10 meter inclusief montage ligt tussen €1.200 en €2.500, afhankelijk van profiel (mast- of bakgoot), bevestiging en hemelwaterafvoer. PVC-goten zijn goedkoper maar gaan korter mee.EPDM of bitumen voor mijn platte dak?
EPDM (rubber) heeft een levensduur van 50+ jaar, is UV-bestendig en milieuvriendelijker. Bitumen is goedkoper in aanschaf maar gaat 25-30 jaar mee. Wij adviseren EPDM voor lange-termijn keuzes en bij grotere oppervlakken.Hoe vaak moet een plat dak gecontroleerd worden?
Eén keer per 2 tot 3 jaar, en altijd na zware storm of langdurige regen. Vroege detectie van scheuren of verstoppingen voorkomt dure lekkage-schade.

